Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3334
Stary 25.05.2013, 19:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
No było coś takiego, nawet nie wiem czy z początku sezonu 05/06 nie grali w gwieździe z kółkiem w lidze.
Na białej koszulce i tak nie unikniemy tego kółka (tła), więc nie wiem po co robić z tego problem
edit:
Ostatnio edytowane przez Tominho : 25.05.2013 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując