bonawentura napisał(a):

|
Proponuję, by Pan Cupiał sprzedał udziały Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków, albo jakiemuś innemu tworowi - proponuję na początek 5%.
|
Moze typu Irek Król?
Zreszta SKWK to nie organizacja, która została powołana do prowadzenia profesjonalnego klubu piłkarskiego w Ekstraklasie.
Naprawdę zastanow sie zanim cos napiszesz.