Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 25.05.2013, 19:11
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Proponuję, by Pan Cupiał sprzedał udziały Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków, albo jakiemuś innemu tworowi - proponuję na początek 5%.
Moze typu Irek Król?

Zreszta SKWK to nie organizacja, która została powołana do prowadzenia profesjonalnego klubu piłkarskiego w Ekstraklasie.

Naprawdę zastanow sie zanim cos napiszesz.
Odpowiedz cytując