Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
8462
25.05.2013, 17:37
Dawid Kubowicz strzelił dziś bramkę dla Arki Gdynia w meczu z GKS Katowice.
Kubowicz grał w Wiśle w latach 2006-2008. Z tego co pamietam zaliczył jakieś występy w Pucharze Ekstraklasy.
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906