|
to nie cyrk - to nasza liga jest tak tragicznie slaba ...... to co pokazala wczoraj 7 z jakimis chlopcami z Widzewa to tragedia - tak samo jak teraz Amika z przecietnymi goralami to po prostu kpina .... tyw 2 pewniacy do MP .... dlatego zawsze smieszylo mnie twierdzenie warszawskich troli i pismakow o najslabszym MP w przypadku Wisly i Slaska kiedys ......taki mistrz + wpier..ol w europie bardzo szybki ......
|