|
Po wczorajszym meczu nasunęła mi się propozycja transferu dla leniwego Roma z ataku. Można sprzedać go do cyrku. Jego zagrania nogą w powietrzu można jeszcze doszlifować i będzie O.K. W pakiecie trzeba jednak będzie zatrudnić kogoś z batem, bo jego zaangażowanie w grę jak nie ma piłki woła o pomstę do nieba. Wszystkim jego zagorzałym fanom, proponuję zmianę R22, na namiot cyrkowy, tam możecie go dopingować. Inna sprawa, czy ktoś mu da taką gażę jak w Wiśle...
|