mateusz212 napisał(a):

|
Bednarz powiedział, że of.pomocnika znamy bardzo dobrze.
|
Szymek wznawia karierę!?
Może ma dość patrzenia na to kalectwo i stwierdził, że nawet teraz nakryje ich czapką
Na pewno byłby lepszy niż Chrapek, a parodyście Gargule nie wspominając...
mateusz212 napisał(a):

|
" Jak sie uda Jackowi przeprowadzic te transfery, które wytypował to będzie zajebiście"
|
To jest akurat stały tekst. Problem w tym, że u nas nigdy się nie udaje.
Jeżeli chodzi o napastnika - rozumiem, że szykuje się kolejny komin płacowy. Typuję Genkova 2.
Ocenimy po efektach jego działalność w tym okienku, ale ja nie zamierzam wstrzymywać oddechu. Szykuję się raczej na emocjonującą batalię o utrzymanie.