Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62903
Stary 25.05.2013, 14:20
mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz powiedział, że of.pomocnika znamy bardzo dobrze.
Szymek wznawia karierę!?

Może ma dość patrzenia na to kalectwo i stwierdził, że nawet teraz nakryje ich czapką

Na pewno byłby lepszy niż Chrapek, a parodyście Gargule nie wspominając...

mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
" Jak sie uda Jackowi przeprowadzic te transfery, które wytypował to będzie zajebiście"
To jest akurat stały tekst. Problem w tym, że u nas nigdy się nie udaje.

Jeżeli chodzi o napastnika - rozumiem, że szykuje się kolejny komin płacowy. Typuję Genkova 2.

Ocenimy po efektach jego działalność w tym okienku, ale ja nie zamierzam wstrzymywać oddechu. Szykuję się raczej na emocjonującą batalię o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.05.2013 o godz. 14:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując