FraMat napisał(a):

Musisz zapytać trenera, to jest fachowiec i na pewno odpowie Ci na to pytanie
ps
Chyba sobie to wkleję do podpisu...
|
Mam gorzką obawe, że Twój nowy ironiczny podpis będzie miał wartość ponadczasową. Znaczy długo nie przyjdzie taki trener, przy którym bedziesz go musiał zdjąć jako nieadekwatny.