Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
62902
25.05.2013, 14:09
wczoraj w drugiej połowie podczas transmisji w nc+ padło nazwisko albańczyka (prawy pomocnik), z którym prowadzone są rozmowy na wypadek gdyby klub nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z Sarkim,. ... niestety nie zapamiętałem nazwiska.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK