Bednarz powiedział, że of.pomocnika znamy bardzo dobrze. Nazwisko tego napastnika za to nigdy jeszcze nie padło w mediach. Jest to zawodnika za którego trzeba zapłacić, ale transfer i kontrakt jego pokrywa ze swojej kieszeni telefonica. Oczywiscie to nie jest jeszcze na 100% zaklepane, ale mamy jak coś kandydatury zastępcze. Po spotkaniu mialem przyjemność rozmawiać w 4 oczy z osobą z klub, ktorej nazwiska nie chce ujawniać, ale powiedziała ona tak " Jak sie uda Jackowi przeprowadzic te transfery, które wytypował to będzie zajebiście"
Z ciekawostek innych moge podać, że ROGALA jest osobą w klubie ktora najbardziej nalega na Cupiała by zbudował i zainwestował w Akademie. Najwazniejszy zarys spotkania wam przedstawilem, po weekendzie napisze jakies podsumowanie już nie w punkatch, bo teraz egzaminy na studiach mnie gonią i trzeba sie uczyć

Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"