piter116 napisał(a):

|
To co powiedzieć o Sikorskim? Argumentacja o nie wpuszczaniu Genkova i Ilieva ze względu na wejściówki do mnie nie trafia. Naprawdę jest tak słabo z finansami, że lepiej zaczynać mecz w 10?
|
Musisz zapytać trenera, to jest fachowiec i na pewno odpowie Ci na to pytanie
ps
Chyba sobie to wkleję do podpisu...
