Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.05.2013, 11:53
orm napisał(a):Wyświetl post
Iliev to katastrofa.
To co powiedzieć o Sikorskim? Argumentacja o nie wpuszczaniu Genkova i Ilieva ze względu na wejściówki do mnie nie trafia. Naprawdę jest tak słabo z finansami, że lepiej zaczynać mecz w 10?

Edit: Szewczyk oczywiście zagrał dziś w Chorzowie.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 25.05.2013 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując