|
Mecz, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć.
Jedyny pozytyw na Reymonta wczoraj to atmosfera na stadionie.
Proponowałbym nie wracać do poziomu tego widowiska sportowego.
Ja bym zamnknął ten temat, żeby sobie wstydu nie robić. Co wy na to?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|