Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.05.2013, 11:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Będę brutalny - lecz się.

Smuda jest człowiekiem którego wybitnie nie szanuję za całokształt, ale jeżeli twierdzisz że to on jest skompromitowany, a podnosisz kandydaturę Wdowczyka...

Lecz się.
Nie obrażaj ludzi wolfy.

Wdowczyk odpoczął od piłki, przyjął z pokorą fakt, że nie może dawać łapówek, po to żeby wygrywać. Było, minęło. Karę odbył i zrozumiał dlaczego musi działać czysto.

Wdowczyk powinien dostać jeszcze jedną szansę w prawdziwej piłce, a nie być kozłem ofiarnym tej całej piłkarskiej mafii.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
EDIT: Jedną z drużyn która Korona razem z sędziami okradła były nasze rezerwy. Pamiętam jak wtedy Ci młodzi chłopcy płakali, jeden z nich tłumaczył że nie zrobił karnego. A teraz Ty sugerujesz tę mendę na trenera Wisły?! Jest na tym forum w ogóle jakaś granica głupoty?
Nie obrażaj ludzi wolfy.

Nie obchodzi mnie to, co było 7-8-9? lat temu. Korona grała w trzeciej lidze i mając pieniądze, bogatego właściciela chciała jak najszybciej znaleźć się w Ekstraklasie. I wiesz co wolfy? Nie mogła - bo sędziowie poczuli ten zapach banknotów rozpościerający się z gabinetu prezesa - chcieli wydoić szefa Kolportera tyle ile się da. I to nie Wisła była pokrzywdzona, ale raczej Korona. I piszmy łaskawie obiektywnie na temat afery futbolowej, bo szlag mnie trafia, że ludzie nie potrafią orientować się jak w rzeczywistości korupcja w piłce często wyglądała.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 25.05.2013 o godz. 11:47.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując