Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.05.2013, 10:49
orm napisał(a):Wyświetl post
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?
Miałem na myśli przesunięcie ich do ataku. Każdy z nich zrobiłby z przodu więcej szumu niż nr 23. Co do Szewczyka, tydzień temu nie pojechał do Wrocławia z powodu rzekomej kontuzji. Dzień później zagrał 90 minut w ME i strzelił bramkę. Zobaczymy czy dziś wybiegnie na boisko w meczu z młodym Ruchem.
Odpowiedz cytując