mitmichael napisał(a):

Jest 1 punkty, mamy utrzymanie Niech sie ten sezon w koncu skonczy
|
Za chwile zacznie się następny, podobny.
WiślakMyślenice napisał(a):

|
W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.
|
Kto ma Ci sprzątnąć, Bednarz czy Kapka? Sprzątaczki podobno dostały wypowiedzenie.
Elefant napisał(a):

|
O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy.
|
Jedno z mądrzejszych spostrzeżeń jakie tu ostatnio przeczytałem.