Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.05.2013, 10:22
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jest 1 punkty, mamy utrzymanie Niech sie ten sezon w koncu skonczy
Za chwile zacznie się następny, podobny.

WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.
Kto ma Ci sprzątnąć, Bednarz czy Kapka? Sprzątaczki podobno dostały wypowiedzenie.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy.
Jedno z mądrzejszych spostrzeżeń jakie tu ostatnio przeczytałem.
Odpowiedz cytując