orm napisał(a):

|
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?
|
Mogłem być ja. Też gola bym nie strzelił.