Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.05.2013, 09:55
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?
Odpowiedz cytując