piter116 napisał(a):

|
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.
|
Ja bym wstawił Kosowskiego do ataku szybkości już nie ma ale dalej potrafi dobrze przyjąć piłkę czy ją podać, no i ma serducho do gry.
Mniej bramek niż Sikorski czy Boguski nie strzeli więc ryzyko żadne
