Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.05.2013, 09:37
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.
Ja bym wstawił Kosowskiego do ataku szybkości już nie ma ale dalej potrafi dobrze przyjąć piłkę czy ją podać, no i ma serducho do gry.

Mniej bramek niż Sikorski czy Boguski nie strzeli więc ryzyko żadne
Odpowiedz cytując