Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.05.2013, 09:31
orm napisał(a):Wyświetl post
W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać?
No Genkova chcemy się pozbyć, a Sikorskiego już się pozbyliśmy, bo wiadomo, ze odchodzi po sezonie.

A wypowiedź Kosowskiego nie dziwi, choć obstawiam, że ani jego, ani Kulawika w przyszłym sezonie nie zobaczymy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując