orm napisał(a):

|
Ja tam nie mogę zrozumieć po co ściągać takiego Radę? Dorobek ma słabiutki, a nie zna ligi i będzie miał problem z dogadaniem się z piłkarzami. Od Smudy pewne jest tańszy, ale czy na prawde nie można znaleźć jakiegoś solidnego rzemieślnika w Polsce?
|
Jak słysze o polskiej mysli szkoleniowej to mnie smiech ogarnia. Widac wczoraj było jak piłkarze nie potrafili dobrze podac a to chyba zasługa treningow jakie stosuje dany trener. Tak jak moj ojciec sie smieje w Polsce zamiast trenowac granie to Oni zakładaja gumki na nogi i skacza jak małpy po drzewie a potem jak przychodzi strzelic gola to Oni ładuja w hektary