Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 25.05.2013, 08:11
orm napisał(a):Wyświetl post
Ja tam nie mogę zrozumieć po co ściągać takiego Radę? Dorobek ma słabiutki, a nie zna ligi i będzie miał problem z dogadaniem się z piłkarzami. Od Smudy pewne jest tańszy, ale czy na prawde nie można znaleźć jakiegoś solidnego rzemieślnika w Polsce?
Jak słysze o polskiej mysli szkoleniowej to mnie smiech ogarnia. Widac wczoraj było jak piłkarze nie potrafili dobrze podac a to chyba zasługa treningow jakie stosuje dany trener. Tak jak moj ojciec sie smieje w Polsce zamiast trenowac granie to Oni zakładaja gumki na nogi i skacza jak małpy po drzewie a potem jak przychodzi strzelic gola to Oni ładuja w hektary
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.05.2013 o godz. 08:15.
Odpowiedz cytując