orm napisał(a):

|
Załóżmy że tak jak napisał Dzimi zaoszczędzimy 1,7 mln E na pensjach. Ale przed zeszłym sezon i w jego trakcie sprzedaliśmy Kirma za 300 tys., Meliksona za 900 i wypożyczyliśmy Małeckiego za 500 tys (powiedzmy że fatycznie dostaliśmy za niego 250 bo wrócił po połowie okresu wypożyczenia) - to będzie gdzieś tak 1,45 mln E. Odliczmy wypożyczenia Quito, to w sumie bilans wyjdzie tak gdzieś 0,5 mln E -- szału nie ma...
|
Mniejsze wydatki na kontrakty to jedna strona medalu, a druga to wpływy.
A tu - mniej kibiców nawet mimo niższych cen biletów/karnetów, wpływy z nc+ - niższe, kasy za puchary nie będzie, sprzedać za dobre pieniądze nie ma kogo itd.