Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62893
Stary 25.05.2013, 06:54
Załóżmy że tak jak napisał Dzimi zaoszczędzimy 1,7 mln E na pensjach. Ale przed zeszłym sezon i w jego trakcie sprzedaliśmy Kirma za 300 tys., Meliksona za 900 i wypożyczyliśmy Małeckiego za 500 tys (powiedzmy że fatycznie dostaliśmy za niego 250 bo wrócił po połowie okresu wypożyczenia) - to będzie gdzieś tak 1,45 mln E. Odliczmy wypożyczenia Quito, to w sumie bilans wyjdzie tak gdzieś 0,5 mln E -- szału nie ma...
Odpowiedz cytując