Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.05.2013, 00:55
wszyscy chwalicie Chaveza, spoko - tylko jego wejscia sa katastrofalne - dlaczego dzis akurat - oprocz karnego - mial czyste i udane - ale taka gra stopera to zero asekuracji - czyli ? w wiekszosci meczow koles konczy mecz w 30 minucie, a to jest stoper- ostoja obrony - chwala Mu za dzisiejszy limit szczescia + bramka- ale sory panowie, chlopcy i panie- dla mnie pozycja stopera ma byc PEWNA a nie na marginesie bledu w kazdym meczu ....po prostu Chavezowi dzis pomoglo mega szczescie obnazajac zarazem jego bardzo slaba szybkosc i zwrotnosc ... po prostu Chavez gra na tzw "starych warunkach" - to nie dzisiejsza pilka , ...nie chce osobiscie STOPERA ktoremu albo wyjdzie mecz- albo oslabi zespol juz w 1 polowie ...niektorzy tutaj narzekali na Sarkiego ....czemu na tle reszty patalachow wyglada nawet niezle ... pewnie ze jest cienias- ale slowo cienias w porownaniu do wiekszosci obecnych zawodnikow Wisly to chyba komplement .....
Odpowiedz cytując