Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 24.05.2013, 23:20
W zasadzie to był mecz Chaveza.
Nawet sprokurowany karny nie przekreśla go jako najlepszego w dzisiejszym meczu. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało...

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiekolwiek wyjaśnienie wyjścia w pierwszej jedenastce Sikorskiego
Skoro już wiemy że gość nie zagra w przyszłym sezonie w Wisełce, skoro z rachunku prawdopodobieństwa wynika wprost że więcej bramek nie strzeli, skoro jest bez formy (a przynajmniej bez głowy), skoro można było ogrywać kogoś z młodzieży... pytam: Trenerze, why?
c.d.n.
Odpowiedz cytując