WiślakMyślenice napisał(a):

|
Jedno mnie qrwa zastanawia. Trybuna G na mecz z ruchem wyłączona ze sprzedaży, a dzisiaj garstka kibiców na G1, G2. Aż takie cięcia kosztów, tak niska frekwencja, że nie opłacało im się udostępnić 3 sektorów (G4 bufor)? Przecież trybuna tak czy siak była otwarta, więc jaki problem?
|
Wpuszczali na G tylko osoby z karnetami. A zrobili tak, bo parę osób kupiłoby bilety na G jakby nie zamknęli i by więcej pracowników potrzebowali (stewardów itp.). A G1 było dziś puste, widocznie nikt nie kupił na G1 karnetu albo wszyscy karnetowcy z G siedzieli na G2.