http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...z_widzial.html
Oglądam ten urywek już nasty raz i nie jestem w stanie uwierzyć, że można być takim kuternogą jak Jankowski. Oczywiście to nie mój problem, tylko krasnoludków z Chorzowa, ale chłop się zachował tak jakby w Fifie zapomniał wcisnąć klawisza "E" po przejęciu piłki. Niebywałe.