Adenalix napisał(a):

|
Dzisiaj na plus: doping, Chavez i Mały szczególnie w drugiej połowie. Na minus wszystko inne, a szczególnie: poziom sportowy tego widowiska, wznowienia gry Miśkiewicza, przygotowanie motoryczne Burligi i ilość celnych strzałów na bramkę. A i zjadłem pierwszy raz od dawna kiełbaskę na E22 (wyjątkowo pofatygowałem się na inny sektor niż zwykle). Ja pier**lę. To nawet nie była kiełbasa z konia tylko z burka. Masakra za 10 zł.
|
Mały OT - nie jedzcie obecnie kielbas na stadionie. To porażka!!! Za taka sama cenę można zjeść pod namiotami od strony Reymonta. Zawsze tam jem i te kielbachy są naprawdę dobre.