KOMINEK napisał(a):

|
tak na marginesie to my jeszcze w 100% nie jesteśmy pewni pozostania w Ekstraklasie. Jeśli Bełchatów wszystko wygra a my nie zdobędziemy ani jednego punktu to witaj I ligo.
|
Jest 1 punkty, mamy utrzymanie

Niech sie ten sezon w koncu skonczy