Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.05.2013, 18:57
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
tak na marginesie to my jeszcze w 100% nie jesteśmy pewni pozostania w Ekstraklasie. Jeśli Bełchatów wszystko wygra a my nie zdobędziemy ani jednego punktu to witaj I ligo.
Jest 1 punkty, mamy utrzymanie Niech sie ten sezon w koncu skonczy
Odpowiedz cytując