Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62873
Stary 24.05.2013, 14:33
Bunoza wysoki jak brzoza głupi jak koza niech go biorą. Heh najlepsze w tym wszystkim, że dają na start no name'owi z Bośni 200k na rok, pewnie nawet nie wiedząc co faktycznie potrafi, a później płaczą, że bieda w klubie. No coś niesamowitego.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.05.2013 o godz. 14:37.
..
Odpowiedz cytując