|
Bunoza wysoki jak brzoza głupi jak koza niech go biorą. Heh najlepsze w tym wszystkim, że dają na start no name'owi z Bośni 200k na rok, pewnie nawet nie wiedząc co faktycznie potrafi, a później płaczą, że bieda w klubie. No coś niesamowitego.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.05.2013 o godz. 14:37.
. .
|