Gwiaździsty napisał(a):

|
Tu nie chodzi o płacenie podatków tylko o ich stałą obecność w danym państwie. .
|
nie mam problemu że tu przyjeżdzaja pracować czy żyć, póki płaca podatki, a nie siedzą na państwowym.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Pewnie ci po szkole co dobiliby do 15 % wyjechali właśnie za granicę do pracy i spadli mu z rejestru.
|
tego argumentu na Twoim miejscu bym nie przytaczał, bo to w latach 2006-2007 była największa emigracja ...