Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22749
Stary 24.05.2013, 13:55
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o płacenie podatków tylko o ich stałą obecność w danym państwie. .
nie mam problemu że tu przyjeżdzaja pracować czy żyć, póki płaca podatki, a nie siedzą na państwowym.


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ci po szkole co dobiliby do 15 % wyjechali właśnie za granicę do pracy i spadli mu z rejestru.
tego argumentu na Twoim miejscu bym nie przytaczał, bo to w latach 2006-2007 była największa emigracja ...