|
Bunoza, Jovanovic, Garguła, Iliev, Jaliens, Boguski, Genkov.
To są błędy które już ZOSTALY popełnione, nie widze nic dziwnego w sprzedaży ich nawet ze stratą, ba oby wogóle taka szansa była.
Pieniadze już utopilismy, jak widać za Bunoze cena 100 tys EUR a nie widze aby kupujacy sie zabijali.
Teraz mozemy jeszcze osczedzic pieniadze jakie poszly by na ich utrzymanie.
Z innej strony ile chcelibyście aby klub dostał realnie za piłkarza służącego do rotacji w jednym z najslabszych klubów T-ME. 25 latek, który nic wielkiego nie pokazał. Blysnal czasem na lewej obronie ale jak sie ma w konkurencji Burlige czy Frederiksena nie jest to trudne.
Inna sprawa jest zrobienie dyrektorem finansowym goscia, który popelnil blad kupujac Bunoze i megablad Jovanica.
Ale widac Panu Cupiałowi pasuje taki układ a my nie mamy nic do powiedzenia.
Zostaje tylko patrzec jak na naszych oczach ten klub sie stacza.
Wracajac do tego co kiedys napisalem o ludziach, ktorzy sa za Cupialem albo przeciwko. Spotkamy sie w tym samym miejscu, roznica jest tylko ze w 1 opcji pozniej a w 2 szybciej.
|