emj10 napisał(a):

Spokojnie możesz sprawdzić dane zarówno MP, jak również GUS-u. Nawet na dwa kroki nie zbliżają się do 15%
|
Jednym słowem sukces ! Sukces rządu Tuska. Tak samo myśli Kosiniak - Kamysz

. Pewnie ci po szkole co dobiliby do 15 % wyjechali właśnie za granicę do pracy i spadli mu z rejestru.