Dobrze , że w tabelce jest napisane "szacunki resortu pracy". Kiedyś były przymiarki o nowy (zapewne wygodny dla rządu) sposób liczenia bezrobocia.
Cytat:
|
Tobie chyba pociemniało ... w kebabowni niech se turasy siedzą, otworzyli lokale, płacą podatki. Nic nam do tego.
|
A w Europie to niby jacy gonią z maczetami ? Ci co otworzyli kebabownie i płaca podatki. Albo ich dzieci, które już tam się urodziły jak ten z tasakiem z wczoraj.
Tu nie chodzi o płacenie podatków tylko o ich stałą obecność w danym państwie. Albo nie rozumiesz albo jesteś z PO (co i tak na jedno wychodzi).