Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22745
Stary 24.05.2013, 12:01
Dobrze , że w tabelce jest napisane "szacunki resortu pracy". Kiedyś były przymiarki o nowy (zapewne wygodny dla rządu) sposób liczenia bezrobocia.

Cytat:
Tobie chyba pociemniało ... w kebabowni niech se turasy siedzą, otworzyli lokale, płacą podatki. Nic nam do tego.
A w Europie to niby jacy gonią z maczetami ? Ci co otworzyli kebabownie i płaca podatki. Albo ich dzieci, które już tam się urodziły jak ten z tasakiem z wczoraj.
Tu nie chodzi o płacenie podatków tylko o ich stałą obecność w danym państwie. Albo nie rozumiesz albo jesteś z PO (co i tak na jedno wychodzi).