Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22744
Stary 24.05.2013, 11:36
Kolejny "zakład" można uznać za rozstrzygnięty - z wiadomym skutkiem

forsal.pl napisał(a):
24.05.2013 r.
Stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła na koniec kwietnia br. 14,0 proc. wobec 14,3 proc. miesiąc wcześniej, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to niezłe tempo, do kwietnia bedzie pewnie 15 %. Spece Ryżego od propagandy zapewne wymyślą jakiś nowy temat aby medialnie odwrócić uwagę ludzi od bieżących spraw.
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty o co zakład, że nie będzie 15% do kwietnia (z kwietniem włącznie)?
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja się założę. O co?
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Według wybiórczej to bezrobocia nie ma i każdy jest szczęśliwy.

Zanim się założycie uzgodnijcie skąd weźmiecie dane
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma innej opcji niż wzięcie pod uwagę danych GUS skoro gdybyśmy mieli kierować się danymi Eurostatu (obecnie 10,6% bezrobocia w Polsce wg. innego sposobu liczenia) to byśmy musieli czekać do kwietnia, ale nie tego roku. Żeby nie obciążać Ciebie kosztami możemy się założyć od jakąś średnią łychę (brand wedle uznania) tak jak miało to miejsce w poprzednich zakładach, gdzie moi adwersarze niestety znikali z forum w momencie gdy nastawał deadline, bądź nie chcieli usunąć się z forum. Mam nadzieję, że nie znikniesz

Wrzucę link gdzie na bieżąco aktualizują wszystkie dane gospodarcze.
wis.la/lzub8

Oraz grafikę przedstawiającą cykl ruchów na stopie bezrobocia.





Umowa stoi?
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy jestem czy emj wziął pod uwagę przyszłe masowe zwolnienia w PKP, Fiacie czy Poczcie.
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Za dwa miesiące będzie wiadomo czy skuteczność moich zakładów utrzymuje się wciąż na 100% wskaźniku.

Stopa bezrobocia w lutym wzrosła do 14,4 proc. z 14,2 proc. w styczniu - MPiPS
emj10 napisał(a):Wyświetl post
PS. Bezrobocie w marcu 14,3% z 14,4% w lutym. Zobaczymy co będzie w kwietniu, ale szanse na 15% są obecnie iluzoryczne
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jutro kolejny sądny dzień. Zobaczymy, czy pękła stopa bezrobocia w wysokości 15%, czy jednak będzie circa 14%, które oczekiwałem mimo tej "strasznej" ilości zwolnień jakie miały być tej wiosny.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.05.2013 o godz. 11:48.