Kolejny "zakład" można uznać za rozstrzygnięty - z wiadomym skutkiem
forsal.pl napisał(a):
24.05.2013 r.
Stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła na koniec kwietnia br. 14,0 proc. wobec 14,3 proc. miesiąc wcześniej, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).
|
Gwiaździsty napisał(a):

|
No to niezłe tempo, do kwietnia bedzie pewnie 15 %. Spece Ryżego od propagandy zapewne wymyślą jakiś nowy temat aby medialnie odwrócić uwagę ludzi od bieżących spraw.
|
emj10 napisał(a):

Gwiaździsty o co zakład, że nie będzie 15% do kwietnia (z kwietniem włącznie)?
|
Pablo84 napisał(a):

Ja się założę. O co?
|
Kocur napisał(a):

Według wybiórczej to bezrobocia nie ma i każdy jest szczęśliwy.
Zanim się założycie uzgodnijcie skąd weźmiecie dane
|
Pablo84 napisał(a):

|
Ciekawy jestem czy emj wziął pod uwagę przyszłe masowe zwolnienia w PKP, Fiacie czy Poczcie.
|
emj10 napisał(a):

Za dwa miesiące będzie wiadomo czy skuteczność moich zakładów utrzymuje się wciąż na 100% wskaźniku.
Stopa bezrobocia w lutym wzrosła do 14,4 proc. z 14,2 proc. w styczniu - MPiPS
|
emj10 napisał(a):

PS. Bezrobocie w marcu 14,3% z 14,4% w lutym. Zobaczymy co będzie w kwietniu, ale szanse na 15% są obecnie iluzoryczne
|
emj10 napisał(a):

|
Jutro kolejny sądny dzień. Zobaczymy, czy pękła stopa bezrobocia w wysokości 15%, czy jednak będzie circa 14%, które oczekiwałem mimo tej "strasznej" ilości zwolnień jakie miały być tej wiosny.
|