Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22743
Stary 24.05.2013, 10:32
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
He, he, he to dlaczego tak pociemniało w Warszawie ? wystarczy wysiąść na Centralnym i zejść do pasażu, a na ulicach tez to widać.
Tobie chyba pociemniało ... w kebabowni niech se turasy siedzą, otworzyli lokale, płacą podatki. Nic nam do tego.