Gwiaździsty napisał(a):

|
He, he, he to dlaczego tak pociemniało w Warszawie ? wystarczy wysiąść na Centralnym i zejść do pasażu, a na ulicach tez to widać.
|
Tobie chyba pociemniało ... w kebabowni niech se turasy siedzą, otworzyli lokale, płacą podatki. Nic nam do tego.