Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22741
Stary 24.05.2013, 10:07
Szpen napisał(a):Wyświetl post
do nas nikt nie przyjedzie, bo się to zwyczajnie nie opłaca. Nie ma u Nas socjalu, za który można wyżyć w godnych warunkach.

Co innego do pracy - śmiało, niech przyjeżdżają rwać truskawki czy pracować w najmniej płatnych i najprostszych robotach po które Polak się nie schyli, a które muszą być wykonane.

Eee jak to?
Myślałem że u nas jak ktoś jest w potrzebie to może liczyć na pomoc państwa
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE