Szpen napisał(a):

do nas nikt nie przyjedzie, bo się to zwyczajnie nie opłaca. Nie ma u Nas socjalu, za który można wyżyć w godnych warunkach.
Co innego do pracy - śmiało, niech przyjeżdżają rwać truskawki czy pracować w najmniej płatnych i najprostszych robotach po które Polak się nie schyli, a które muszą być wykonane.
|
Eee jak to?
Myślałem że u nas jak ktoś jest w potrzebie to może liczyć na pomoc państwa
