Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22739
Stary 24.05.2013, 09:11
do nas nikt nie przyjedzie, bo się to zwyczajnie nie opłaca. Nie ma u Nas socjalu, za który można wyżyć w godnych warunkach.

Co innego do pracy - śmiało, niech przyjeżdżają rwać truskawki czy pracować w najmniej płatnych i najprostszych robotach po które Polak się nie schyli, a które muszą być wykonane.