mitmichael napisał(a):

|
Jest jeszcze Pogon z ktora Bełchatow sie zmierzy w bezposrednim pojedynku wiec jezeli nie Bełchatow to zostaja jeszcze Portowcy do spadku zreszta nie wierze aby obie ekipy nie potraciły zadnego punktu.
|
Pogoń już grała z Bełchatowem w tej rundzie i Bełchatów wygrał w Szczecinie 1:0.
KOMINEK. To tylko matematyka już. Żeby temat utrzymania zamknąć wystarcza nam zdobycie 1 pkt w trzech najbliższych meczach lub brak 9pkt na koncie Bełchatowa. Sprawa jest przesądzona
Jak mam być szczerzy i patrzę na terminarz to prędzej Ruch będzie miał ciepło w gaciach w najbliższych dniach niż Pogoń.