Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.05.2013, 07:55
tak na marginesie to my jeszcze w 100% nie jesteśmy pewni pozostania w Ekstraklasie. Jeśli Bełchatów wszystko wygra a my nie zdobędziemy ani jednego punktu to witaj I ligo.
Odpowiedz cytując