Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15286
Stary 24.05.2013, 07:35
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Może dla Ciebie się skończyły, ale ten klub przy dobrym zarządzaniu(nie takim jak obecnie, bo dla mnie i dla wielu znawców tematu "drastyczne" cięcie kosztów oznacza jedno) oraz przy dobrym TRENERZE oraz przy dobrym DYREKTORZE SPORTOWYM jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. Trzeba tylko umiejętności w wyszukiwaniu właściwego staffu. Jeżeli Bednarz jest takim quasi-dobrym negocjatorem, to dlaczego nikt dobry do Wisły nie chce przyjść? Abstrahując już od tandetnych pomysłów Zdzisia Kapki, może lepiej zapewnić Wiśle profesjonalną obsługę prawną ze strony firmy zewnętrznej, a na stanowiskach w Zarządzie posadzić ludzi oddanych przez wiele lat klubowi i pełniących wyłącznie funkcje honorowe? Po co apanaże dla tych panów, jak oni czynią samo zło w tym klubie.
To samo można napisac o wszystkich klubach piłkarskich w polsce.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując