leyzer87 napisał(a):

|
Z tym że u nas też nie płacą na czas. Lata Eldorado się skończyły.... i to chyba bezpowrotnie, niestety.
|
Może dla Ciebie się skończyły, ale ten klub przy dobrym zarządzaniu(nie takim jak obecnie, bo dla mnie i dla wielu znawców tematu "drastyczne" cięcie kosztów oznacza jedno) oraz przy dobrym TRENERZE oraz przy dobrym DYREKTORZE SPORTOWYM jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. Trzeba tylko umiejętności w wyszukiwaniu właściwego staffu. Jeżeli Bednarz jest takim quasi-dobrym negocjatorem, to dlaczego nikt dobry do Wisły nie chce przyjść? Abstrahując już od tandetnych pomysłów Zdzisia Kapki, może lepiej zapewnić Wiśle profesjonalną obsługę prawną ze strony firmy zewnętrznej, a na stanowiskach w Zarządzie posadzić ludzi oddanych przez wiele lat klubowi i pełniących wyłącznie funkcje honorowe? Po co apanaże dla tych panów, jak oni czynią samo zło w tym klubie.