Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22737
Stary 23.05.2013, 22:47
Proponuję dyskusję na temat Arabów w Europie przenieść do nowego tematu http://wislakrakow.com/forum/showthr...33#post1314033

Do tego tematu jednak wiele osób z niechęcią zagląda