Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9118
Stary 23.05.2013, 22:12
Ale o co się spinasz? Przyjdzie ten, któremu zależy na Wiśle i który jest z nią nie tylko jak piłkarze trafiają kawałkiem skóry do bramki często, ale także wtedy kiedy trafiają nim trochę rzadziej. Ja się osobiście czuję lepiej na trybunie jak jest mniej lanserki, a więcej charakteru. Oczywiście wolałbym, żebyśmy grali o mistrza, ale akceptuję taki klimat, jest naprawdę dużo lepszy niż gdy są wynikowcy. Teraz wynikowcy mają wymówki praca/szkoła/dziewczyna/sesja/granie na Xboxie/szykowanie żelu na włosy na piątkowy melanż, mogę wymieniać dalej, teraz mamy tych, którym naprawdę zależy i tyle realnie Wisła ma kibiców, bo tych którzy chodzą jak idzie, albo jak przyjedzie Legia można nazwać co najwyżej sympatykami
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując