palikot napisał(a):

Nie chcemy Smudy = nie chcemy transferów lepszej jakości piłkarzy, walki o mistrzostwo.
Szacun
|
A któż Ci to chłopie obiecał i kiedy?
W sumie nie byłem na tym spotkaniu z Bednarzem, może Kojak bajerował lud kumaty przez dwie godziny, żeby przyjęli Franza chlebem i solą? W końcu jako prawnik, mowę musi mieć kwiecistą i wężową, a hanys ponoć u bram.