Temat
:
[ 28 kolejka]!WSZYSCY NA CZERWONO! WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów, piątek godz. 18!
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
19
23.05.2013, 19:20
palikot
napisał(a):
Wole juz Sikorksiego zobaczyć niż Wilka, który nie potrafi piłki przyjąć... Za tego wstawiłbym Sobola i można takim składem grać
Nie chcemy Smudy = nie chcemy transferów lepszej jakości piłkarzy, walki o mistrzostwo.
Szacun
A smuda jest tego gwarancją ?
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum