Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.05.2013, 19:20
palikot napisał(a):Wyświetl post
Wole juz Sikorksiego zobaczyć niż Wilka, który nie potrafi piłki przyjąć... Za tego wstawiłbym Sobola i można takim składem grać



Nie chcemy Smudy = nie chcemy transferów lepszej jakości piłkarzy, walki o mistrzostwo.

Szacun
A smuda jest tego gwarancją ?
Odpowiedz cytując