Baala napisał(a):

Mój skład:
------------Miśkiewicz
Stolarski-Głowacki-Chavez-Bunoza
--------Uryga-Wilk
Sarki-------Boguski-------Małecki
------------Genkov
Nic lepszego się nie wymyśli. Liczę tylko że Sikorskiego już nie zobaczymy i za Genkova wejdzie jakis młody gracz z juniorów na 20-30 minut.
|
Wole juz Sikorksiego zobaczyć niż Wilka, który nie potrafi piłki przyjąć... Za tego wstawiłbym Sobola i można takim składem grać
bonawentura napisał(a):

|
Proponuję jakieś przyśpiewki typu: "Każdy to powie, nie chcemy Smudy w Krakowie"
|
Nie chcemy Smudy = nie chcemy transferów lepszej jakości piłkarzy, walki o mistrzostwo.
Szacun
