Belzebub napisał(a):

No to Ci napisałem, że cały wywiad jest dla mnie śmieszny/irytujący/żenujący.. Babol dał sie wypuścić Kuźniarowi jak dziecko i jeszcze na koniec dumnie obwieszcza, że się nie dała złapać w pułapkę..
Pomijam już fakt kpienia z urody "szmat", gdzie sama wygląda nie wiele lepiej od Ryśka Grodzkiego. Pluje się , sapie raz do mikrofonu, raz do telefonu, gestykuluje jak oszołom, sam język jakim się posługuje (wyłączając nawet cudzysłów z ulotki) nie przystoji ani posłance(ups pani poseł) ani profesorowi.
Tu nie potrzeba było żadnej manipulcji, gdyby ten materiał został zmanipulowany to chyba przecietny Kowalski nie miałby żadnej wątpliwości, że gadająca baba uciekła z izolatki w Kobierzynie..Jeśli PiSowi zależy, żeby twarzą tej parti była gęba tej baby to powodzenia w wyborach. Jeszcze kilka takich wypuch i rzeczywiście po raz kolejny Ruda wygra wybory..
PS. I niestety żadne, nawet merytoryczne argumenty przeciwko tej manifestacji (tzn. chyba chodziło o sam jej wyraz, a nie cel) takim bełkotem nie zyskają przychylności społeczeństwa.
|
Jak ją kretyn na początku pyta czym zyska jej uznanie to czego sie spodziewasz? Cały ten "wywiad" był ustawką? Albo pogadanka przez telefon albo do mikrofonu gdzie była kamera? Bo miałem wrażenie że mówiąca jej nie widzi.
Powiem szczerze że zupełnie mnie nie ruszyła forma jej wypowiedzi, nie ma co sie głaskać. Natomiast treść bardzo dobra. Bo jaki był cel marszu? Będziemy biegać z cycami na wierzchu, było przekazem? To tak jakbyś w barwach poszedł na kałuży i dziwił sie ze ktoś chce cie obić.