Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.05.2013, 18:29
Baala napisał(a):Wyświetl post
Mój skład:
------------Miśkiewicz
Stolarski-Głowacki-Chavez-Bunoza
--------Uryga-Wilk
Sarki-------Boguski-------Małecki
------------Genkov

Nic lepszego się nie wymyśli. Liczę tylko że Sikorskiego już nie zobaczymy i za Genkova wejdzie jakis młody gracz z juniorów na 20-30 minut.
Masz rację , wszystkiemu winny jest Sikorski a na 20-30 minut wpuściłbym trampkarza będzie jeszcze większy czad niż z juniorem.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując